Ftípky

8. června 2007 v 20:28 |  Zábava
Rande v restauraci. Chlapec s dívkou si sednou ke stolu u okna. Chlapec dívce říká: "Nemluvím sprostě, nepiju a nekouřím, ale když mi spadne vajgl do piva, to mě nasere."
---
V hodině katolického náboženství vysvětluje katecheta pojem Spasitele. "Zítra si Vás vyzkouším," říká, "a kdo správně odpoví, dostane deset korun." Druhý den vstoupí do třídy, rozhlédne se a hned se ptá: "Děti, kdo je Spasitelem světa?" Bleskově se přihlásí žáček v poslední lavici: "Prosím, Spasitelem světa je Ježíš Kristus." "Výborně, tady máš slíbenou desetikorunu. A teď mi pověz, jak se jmenuješ, nějak tě neznám." "Prosím, Moric Klein." "No ne! A co děláš na katolickém náboženství?" "Slyšel jsem, že se tu dá lehce vydělat deset korun."
---
Děti měly napsat slohovou práci: něco z náboženství, něco z pohádky, něco ze skutečnosti a něco z neskutečnosti. Pepíček hlásí paní učitelce: "Sím, já už to mám!" "Tak to přečti." Pepíček čte: "Krucifix (to je z náboženství), řekla princezna (to je z pohádky), jsem v tom (to je skutečnost) a nevím s kým (to je neskutečnost)."
---
první třídě je pan inspektor. Paní učitelka řekne dětem: "Jmenujte podle abecedy věci nebo jména." Jako první se hlásí Pepíček. Paní učitelka se bojí ho vyvolat, protože by mohl říct něco sprostého. Ale když je u "T", řekne si že ani ona by na nic sprostého nepřišla a tak jej vyvolá. Pepíček říká: "Sím, trpaslík." "Správně Pepíčku," pochválí ho paní učitelka. Pepíček roztáhne ruce a dodá: "S tákovýmhle ocasem!"
---
Přijde syn ze školy a povídá: "Tati, dneska jsem měl celý svět u nohou.. a bude tě to stát jen pět stovek!" "No to mi budeš muset vysvětlit. Co jsi zase provedl?" "Ale, upustil jsem na podlahu skleněný globus!"
---
Maminka k Pepíčkovi: "Můžeš mi říct, kdo snědl všechny višně z dortu?" "Já ne." "Nelži, našla jsem v tvém pokoji pecky." "Ty nemohou být moje. Já je polykal i s peckama."
---
Učitel říká: "Šimone, máš 10 chyb v diktátě jako tvůj soused. Můžeš mi to vysvětlit?" "To je jednoduché! Máme stejného učitele!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli tu jsi,tak prosím klikni

Klik 100% (202)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama