Vtípky

7. června 2007 v 20:24 |  Zábava
Hádá se Rus a Američan o to, komu lépe brzdí auto. Američan posadí Rusa do svého nového Forda a rozjede se rychlostí 180 km/h proti betonové zdi. Když jsou 50 m ode zdi ptá se Amík Rusa: "Už jsi se počůral strachy?" Rus přizná, že jo Amík začne brzdit a zastaví těsně před zdí. Rus vezme Američana do svého starého žigula a jede 130 km/h proti zdi. Ptá se Amíka 50 m ode zdi: "Už jsi se počůral strachy?" Američan přizná: "Jo." Rus odpoví: "Tak klidně pokračuj, tohle stejně neubrzdím!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Potká žába vlka, který si zrovna zapaluje jointa. Žába se ptá vlka, co to kouří a vlk na to: "To je tráva, žábo!" Žába: "A jak se to kouri?" Vlk: "Hele, žábo. To si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho ho držet." A žába na to: "A jak dlouho to mám v sobě podržet?" Vlk odpoví: "Žábo, tak dlouho, jako bys plavala pod vodou támhle na druhou stranu řeky a zpátky." Žába si dá práska a skočí do vody. Nevydrží, na druhém břehu se vynoří, vyfoukne a tam na ni kouká hroch a hned se ptá: "Žábo, co to tady provádíš?" Žába: "Ale, učím se kouřit trávu." Hroch: "Já chci taky!" Žába: "Tak musíš na druhou stranu, tam je vlk a ten už tě to naučí." Hroch plave, plave na druhý břeh. Vynoříi se a tam na něj už vlk s vykulenýma očima křičí: "Ty vole žábo, uz vyfoukni!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Přijde sedmdesátiletý pán k psychiatrovi a říká: "Pane doktore, můj o dva roky mladší bratr si ve vaně hraje se žlutou kachničkou." Doktor na to: "No, to není normální v jeho věku, ale nakonec tím nikomu neubližuje, tak mu tu radost dopřejte." Děda: "Ale pane doktore, ta kachnička je moje."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistře, budu si na tom obraze podobná," ptá se modelka malíře. "Nebojte se madam," odpovídá Picasso, "nebudete."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli tu jsi,tak prosím klikni

Klik 100% (202)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama